Moje Konto

Gotowy/a By Odnieść Sukces?

Dla Naszych Użytkowników Zawsze Najnowocześniejsze Strony Zgodne z Trendami

Tu Jest Coś Więcej Niż Tylko Strona

To Marka, Społeczności, Tworzące Długotrwałe Relacje z Twoją Firmą

Strony WWW

Jeśli Twoja firma nie jest dostępna w Internecie, możesz oczekiwać, że Twoja baza klientów to odczuje poprzez jej zmniejszenie, a następnie zostanie poprowadzona w kierunku konkurencji. Zespół ZrobioneNaWczoraj to eksperci od projektowania i tworzenia stron internetowych.

Pozycjonowanie

Witryna internetowa jest pierwszym wrażeniem Twojej firmy w Internecie i pierwszym sposobem, w jaki większość Twoich klientów spotka się z Twoją firmą. Skorzystaj z doświadczonego zespołu w ZrobioneNaWczoraj i dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Społeczności

Media społecznościowe to jedno z najważniejszych narzędzi marketingu bezpośredniego w dzisiejszych czasach. Możesz budować i pielęgnować relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami. Media społecznościowe budują zaufanie, uczciwość i angażują klientów. Zespół ZrobioneNaWczoraj pomoże Ci je zbudować

Marka

Bez marki, produkty lub usługi prawie nie istnieją. Bez osobowości. Bez charakteru. Bez twarzy. ZrobioneNaWczoraj pomaga budować pozytywne, trwałe relacje za pomocą dedykowanych programów brandingowych.

l

Projektowanie

Używamy psychologii projektowania i naszych komplementarnych umiejętności, aby pomóc firmom w uruchomieniu produktów, marek i pomysłów.

Administrowanie

Znakomita obsługa nad Twoją stroną internetową. Nie musisz spędzać czasu nad administracją i konfiugracją systemu. Jesteśmy tu dla Ciebie 24/7.

Marketing i Reklama

Twórcze strategie reklamowe i marketingowe wykorzystujące najnowszą naukę z dziedziny psychologii i reklamy. Wykorzystywanie sztucznej inteligencji AI pomaga z optymalizować koszty i zwiększyć efektywność marketingu i reklamy.

eCommerce - Sklep Internetowy

Od podstaw budujemy sklep sprzedażowy, który w pełni zaangażuje nowych i obecnych klientów do zapewnienia Twojego sukcesu.

Aplikacje Mobilne i Responsywne Strony

Nasz zespół programistów aplikacji mobilnych ma głęboką wiedzę i doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych. Wszystkie nasze strony i sklepy są responsywne czyli dopasowujące się do używanego urządzenia smartphonu czy tabletu.

~

Bezpieczeństwo

Wszystkie strony są optarzone certyfiatkem bezpieczeństwa SSL Let’s Encrypt. Codziennie robione backupy Twojej strony oraz ochrona przed wirusami i koniami trojańskimi uchroni przed niespodziewanymi atakami lub przerwami w działaniu Strony.

Płatności i Księgowość Elektroniczna

Zwiększ swój wolny czas, uwolnij się od zbędnej papierologi z rozliczaniem faktur. Daj znać swoim klientom że u Ciebie można płacić online, środki otrzymujesz od razu, a cała księgowość i pilnowaniem płatności zajmie się Twój system księgowy.