Fryzury i Makijaż Na Każdą Okazję

Nieważne, czy są to imieniny cioci, wesele, zdjęcie do dyplomu, randka czy impreza, ważne, że chcesz poczuć się pięknie. Makijaż dobieramy do stroju i okazji tak abyś czuła się swobodnie i pewnie.

Pakiety dla Panny Młodej

Pielęgnacja
& Makijaż

Glamour
& Artystyczne

Portretowe i Rodzinne

Wyjątkowy Makijaż do Sesji Zdjęciowej, Rodzinnej i Portretowej, Wykonywany z Wielką Precyzją dla Wykonania Doskonałego Zdjęcia, Podkreślający i Uwydatniający Kobiece i Rodzinne Piękno.

O Mnie

Zajmuję się wszystkim tym, co związane jest z wyglądem.
każda kobieta zasługuje na dobrze dobrany makijaż, który nie tylko będzie wydobywał i podkreślał urodę, ale też zostanie wykonany w sposób indywidualny, dobrany do osobowości i stylu. Wizażem oraz charakteryzacją zajmuje się spełniając swoje zawodowe marzenia jeszcze z lat dziecięcych. Inspiracje czerpie ze wszystkiego co mnie otacza. Natura, zapach roślin, ludzie, których mijam na ulicy czy nawet biżuteria- wystarczy mieć wyobraźnię. Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze dlatego każda z Was jest przeze mnie traktowana indywidualnie.

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Audrey Hepburn

Fryzury i Makijaż
Usługi

Makijaż Ślubny

Jak biżuteria, suknia czy fryzura to element ślubnego looku, przyciągający spojrzenie na Pannę Młodą z daleka rzucającą się w oczy połyskującymi cieniami i rzęsami do nieba.

Makijaż Wieczorowy

Wyrazisty makijaż o intensywnych barwach, na specjalne okazje, randkę, perfekcyjnie podkreślający oczy, usta, rysy twarzy tworzą kobiecą doskonałość

Makijaż Dzienny

Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy i usta to efekt, wydobywający wszystkie walory naturalnej urody.

Makijaż Sylwestrowy

Intensywniejsze kolory, tajemnicze oczy, przyciągające spojrzenia, w tę szczególną noc sprawi wszystkich w wyjątkowy i olśniewający zachwyt.

Moje Prace

Napisz Do Nas