Schronisko
Wybierz Piękny Motyw Schronisko od ZrobioneNaWczoraj
Urzekający motyw Schroniska dla Zwierząt. Motyw zawiera osiem różnych stron, z których każda zawiera intrygującą kombinację ciepłych kolorów i poruszających serce zdjęcia. Strona docelowa i strona główna zawierają wszystkie niezbędne informacje, które mogą być potrzebne schronisku dla zwierząt, w tym polecane zwierzęta, informacje o adopcji, wydarzenia i wyraźne wezwania do działania. Strona Adopcji jest efektywnie zorganizowana z wszystkimi pomocnymi informacjami w jednym miejscu. Nie przegap również strony Wolontariat, która wyraźnie prowadzi użytkownika przez cały proces.
Sprawdź Poniżej Jak Prezentuje Się Nowy Motyw Schronisko
Strona Lendingowa
Strona Home
Strona Kontakt
Strona Blog
Strona O Nas
Strona Wolontariat
Strona Zaadoptuj
Strona Szukają Domu

Cechy i Funkcje

Motyw układów Schroniska dla Zwierząt został zaprojektowany tak, aby przyciągać uwagę. Zdjęcia są oczywistym skarbem. A kolory są miękkie i ciepłe, co jest idealne na Schronisko dla Zwierząt. Układy są wypełnione wezwaniami do działania bez przytłaczania użytkownika, co jest trudne, ale konieczne dla strony internetowej, która oferuje tak wiele kochających zwierząt. Unikalny układ strony Adopcji jest zdecydowanie wyróżniający się z wykorzystaniem akordeonu dla FAQ i kolumny na pasku bocznym za pomocą blurbs dla szybkich linków. Zwięzłe korzystanie z zakładek do porządkowania informacji o zwierzętach na stronie pojedynczego wpisu jest miłym akcentem. Dodatkowym atutem posiadanie niestandardowych ikon charakterystycznych dla schroniska dla zwierząt.

Zobacz Stronę Na Żywo

Kliknij w poniższe odnośniki, aby zobaczyć wersję demonstracyjną na żywo dla każdej ze stron zawartych w motywie.

1. Schronisko Strona Landing (zobacz na żywo)
2. Schronisko Strona Home (zobacz na żywo)
3. Schronisko Strona Kontakt (zobacz na żywo)
4. Schronisko Strona Blog (zobacz na żywo)
5. Schronisko Strona O Nas (zobacz na żywo)
6. Schronisko Strona Wolontariat (zobacz na żywo)
7. Schronisko Strona Zaadoptuj (zobacz na żywo)
8. Schronisko Strona Szukają Domu (zobacz na żywo)

Subskrybuj

Dołącz do Newslettera

Poznaj Nowe Możliwości Strony i Bądź na Bieżąco Z Najnowszymi Nowościami i Aktualizacjami.

Nowe Światowej Klasy Motywy na Zawsze!

Mamy Nadzieję, że Spodoba Ci się Ten Pakiet Motywów. Czekamy na Ciebie. Upewnij się, Że Sprawdziłeś Również Pakiety z Naszej Galerii. Przeczytaj Opinie i Dołącz do Wspaniałej Społeczności ZrobioneNaWczoraj
Zobacz Wspaniały Świat Niesamowitych Motywów